عرضه درایوهای ssd firecuda 512n کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی توسط Seagate

ساخت وبلاگ

seagate <a href='/last-search/?q=درایوهای'>درایوهای</a> ssd firecuda 512n را برای کنسول‌های دستی و رایانه‌های <a href='/last-search/?q=شخصی'>شخصی</a> فشرده فهرست می‌کند.

seagate درایوهای ssd firecuda 512n را برای کنسول‌های دستی و رایانه‌های شخصی فشرده عرضه می‌کند.

آمازون درایوهای فشرده FireCuda 520N سیگیت را در لیست کالاهای خود، فهرست کرده است. این درایوها عمدتاً دستگاه‌های بازی دستی مانند Asus ROG Ally و Valve Steam Deck را هدف قرار می‌دهند، اما برای رایانه‌های شخصی مانند لپ‌تاپ‌های سرفیس مایکروسافت نیز مفید هستند.

SSD های جدید در فرم فاکتور M.2-2230 عرضه می شوند و می توانند به عنوان یک امتیاز، ظرفیت ذخیره سازی و عملکرد کنسول های قابل حمل را افزایش دهند.  درایوها شامل خدمات نجات سیگیت برای توجه بیشتر است.

در حال حاضر، آمازون هر دو مدل Seagate FireCuda 520N 1 TB و FireCuda 520N 2 TB را ارائه می کند. درایوها علیرغم فیزیک جمع و جور M.2-2230 خود، عملکرد  خوبی دارند و سرعت خواندن متوالی قابل توجهی دارند که به 5000 مگابایت بر ثانیه برای SKU 2 ترابایتی و 4750 مگابایت بر ثانیه برای SKU 1 ترابایتی می رسد که مطابق با عملکرد ارائه شده توسط FireCuda 520، یک دستگاه فرم فاکتور M.2-2280 اصلی سیگیت است. در حالی که سیگیت در مورد کنترلرهای خاص NVMe 1.4 یا دستگاه‌های NAND 3D مورد استفاده در سری FireCuda 520N خود کاملاً صریح است،

سیگیت معمولاً با Phison کار می‌کند، بنابراین به احتمال زیاد درایوها از یکی از پلتفرم‌های Phison استفاده می‌کنند که برای کنسول‌های بازی قابل حمل بهینه شده است. از لحاظ فضای ذخیره سازی، محدودیت ها در مورد گرما و برق FireCuda 520N Seagate با ظرفیت های 1 ترابایت و 2 ترابایتی از روز اول در دسترس است.

هر دو بهبود قابل توجهی در ذخیره سازی برای دستگاه هایی مانند Asus ROG Ally و Valve Steam Deck ارائه می دهند که در SKU با حافظه داخلی 512 گیگابایت یا کمتر فروخته می شوند. در حال حاضر، آمازون قیمت درایوهای FireCuda 520N Seagate را اعلام نکرده است، اما ما انتظار داریم که آنها دارای برچسب قیمتی قابل مقایسه با WD_Black SN770M M.2-2230 که تولید وسترن دیجیتال هستند و  هفته گذشته عرضه شدند (109.99 دلار برای مدل 1 ترابایتی و 219.99 دلار برای SKU 2 ترابایتی) باشند.

در حالی که فرم فاکتور M.2-2230 سالهاست که وجود داشته است، تقریباً هیچ شرکتی تا سال جاری درایوهای M.2-2230 را ارائه نکرده است و اکثر های فروش ها در این فرمت در ابتدا برای OEM ها در نظر گرفته شده بودند. همه چیز با راه اندازی Steam Deck توسط Valve در سال گذشته و راه اندازی ROG Ally توسط Asustek در سال جاری تغییر کرد. ابتدا Sabrent با پیشنهادات با ظرفیت بالاتر با هدف Steam Deck وارد بازار شد و اکنون هر دو Seagate و Western Digital شروع به ارائه درایوهای NVME با ظرفیت بالا برای کنسول های قابل حمل کرده اند.

The post عرضه درایوهای ssd firecuda 512n کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی توسط Seagate appeared first on صفرویک.

نمایندگی هاست و سرور مجازی از 10 کشور...
ما را در سایت نمایندگی هاست و سرور مجازی از 10 کشور دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : offgigo بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 3 مهر 1402 ساعت: 13:19